Yönetim Kurulu Başkanı

 YUSUF SUNGUR

 Yusuf SUNGUR 01.02.1957 Tarihinde Bandırma’da Doğdu.

 İlk Ve Orta Öğrenimini Bandırma’da Tamamladı. Lise Öğrenimini Bandırma Şehit Mehmet Gönenç Lisesinde

 Tamamladı. 1992 Yılında Marmara Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü, Muhasebe   Ve Finansman Uzlanım Dalından Mezun Oldu.

Daha Sonra, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Anabilim Dalı, Kooperatifçilik  Bilim Dalında Tezli Yüksek Lisans Yaptı.

Öğretim Görevlisi, Boya Kimya Sektöründe Pazarlama ve Satış Müdürü, İhracat Müdürü, Muhasebe Ve Finansman Genel Müdür Yardımcılığı, Yönetim Kurulu Üyeliği Yaptı. Halen Finansman Genel Müdür Yardımcılığı Görevini Sürdürmektedir.

Yrd. Doç. Dr Hakan Çelenk İle Birlikte Yazmış Oldukları, “KOOPERATİFLER, Değişen ve Gelişen Boyutlarıyla     

Kooperatifçilik Anlayışı Uygulamaları ve Muhasebeleştirilmesi” Adlı Kitap NOBEL yayınevi tarafından, Nisan 2019 Tarihinde basılmış ve yayınlanmıştır.

Sigortacılık Konularında, “Oto Tamir Sektöründeki Sigortacılık İşlemlerinde Yaşanan Sorunların Değerlendirilmesi ve Çözüm Önerileri”, “ (SBM) Üzerinden Eksper Atama Nasıl Yapılmalıdır”, “Oto Tamir Sektöründe, Sigortacılık  Uygulamaları ve Sigortacılık Hukuku Açısından Değerlendirilme ile  “Fed Para Politikalarının Türk Para PolitikasınaEtkileri “Adlı Dört Makalesi Yayınlanmıştır.

Orta derecede İngilizce bilmektedir.